Boeken op genre / Historische romans / Series op volgorde

De historische romans van Rebekka Eder: Chocoladedynastie op volgorde

Geplaatst op:

Ben je fan van de boeken van Anne Jacobs, Corina Bomann en Lucinda Riley? De chocoladedynastie van Rebekka Eder zal je dan ook zeker bevallen. Qua schrijfstijl en onderwerp is ze vergelijkbaar met deze schrijfsters. Tot nu toe is er slechts één serie van Rebekka Eder uitgebracht in het Nederlands, maar in het Duits zijn al meerdere boeken van haar uitgebracht, dus wellicht volgen er meer vertalingen na deze succesvolle serie. Hieronder kun je meer lezen over De chocoladedynastie.

Boeken op genre / Historische romans / Inspiratie

De boeken van Marie Lacrosse – serie Wijngaard op volgorde

Geplaatst op:

In 2023 zal er voor het eerst een boek van Marie Lacrosse in het Nederlands worden uitgegeven. Dit boek krijgt de titel Storm boven de velden. Volgens de uitgever is dit boek perfect voor de fans van Marie Lamballe, Corina Bomann en Maria Nikolai. Dat maakt ons alvast heel benieuwd naar deze serie! Hieronder lees je alles wat wij al weten over de boeken van Marie Lacrosse.

Boeken op genre / Historische romans / Inspiratie

De boeken van Farina Eden: De vrouwen van de zeepmakerij op volgorde

Geplaatst op:

Misschien heb je de boeken uit de serie De vrouwen van de zeepmakerij al wel eens langs zien komen. De covers zien er alvast heel mooi uit, maar dat zegt natuurlijk niet alles. Waar gaan deze boeken van Farina Eden eigenlijk over en moet je ze per se op volgorde lezen? Zijn het aanraders? Hieronder lees je meer over deze recent uitgegeven serie van Farina Eden.