Boeken op genre / Boekverfilmingen / Feelgoodromans / Inspiratie / Series op volgorde

Sweet Magnolias boeken op volgorde (van de bekende Netflix-serie)

Geplaatst op:

De serie Sweet Magnolias wordt goed bekeken op Netflix. Maar wist je ook dat deze serie gebaseerd is op een boekenreeks? De Netflix-reeks is gebaseerd op de boeken van Sherryl Woods. Hier vind je de Sweet Magnolias boeken op volgorde met een korte samenvatting per deel. Voor de fans van Virgin River en Chesapeake Shores!

Boeken op genre / Boekverfilmingen / Feelgoodromans / Series op volgorde

De populaire Chesapeake Shores boeken op volgorde (bekend van Netflix)

Geplaatst op:

Wist je dat ook de Netflix-serie Chesapeake Shores gebaseerd is op een boekenserie? Bekijk hier de boeken van Chesapeake Shores op volgorde. Bij elk boek staat een korte samenvatting, zodat je meteen weer weet of je dat deel al gelezen had. Natuurlijk vertellen we je ook wat meer over de schrijfster, Sherryl Woods.

Boeken op genre / Series op volgorde / Thrillers en spannende boeken

Boeken Karen Rose op volgorde: veel thrillers met dezelfde personages

Geplaatst op:

De thrillers van Karen Rose zijn geliefd bij een breed publiek. Het is echter nog wel eens een uitdaging om de boeken op de juiste volgorde te lezen. Er is nogal eens verwarring over de chronologische volgorde van deze boeken. De series spelen zich namelijk allemaal op verschillende locaties af. Hieronder vertellen we je meer over deze bijzondere thrillerserie, lees je meer over de auteur en kun je zien wat de volgorde van de boeken van Karen Rose nu werkelijk is.

Boeken op genre / Boeken voor ouderen / Boekverfilmingen / Cosy crime / Series op volgorde

De boeken van James Runcie, Grantchester op volgorde

Geplaatst op:

Hou jij van het genre cozy crimes, dan is de tv-serie Grantchester op de NPO je wellicht al opgevallen. De boeken waarop de eerste twee series zijn gebaseerd, kan je ook in de Nederlandse vertaling kopen. Het zijn verhalen die afzonderlijk kunnen worden gelezen maar waarin ook meerdere rode draden zijn te vinden. De schrijver van de Grantchester mysteries is James Runcie. Geen naam die wellicht een belletje doet rinkelen omdat zijn oeuvre bepaald niet uitgebreid is. Hieronder kan je wat meer lezen over de auteur en zijn boeken.

Boeken op genre / Boeken voor ouderen / Series op volgorde / Thrillers en spannende boeken

Steve Berry, beste boek & nieuwste boek

Geplaatst op:

Fact fiction is een relatief nieuw genre in de wereld van de ontspanningslectuur. De grondlegger van deze manier van romans schrijven is Dan Brown. Het is een mengeling van historische feiten die aangevuld worden met fictie om tot een spannend verhaal te komen dat ook voor waar zou kunnen worden aangenomen. Brown werd wereldberoemd met de Da Vinci Code en verkocht er miljoenen exemplaren van. Dat effende ook het pad voor andere auteurs met vergelijkbare schrijfstijl. Steve Berry is daar een van, al heeft hij erg veel geduld moeten hebben.

Series op volgorde / Thrillers en spannende boeken

Toppers van de legal thriller: Steve Martini

Geplaatst op:

De legal of juridische thriller is een subgenre van de thriller. De spanning moet vergelijkbaar zijn met een thriller maar het verhaal speelt zich af in de wereld van het recht. Dat voegt een extra moeilijkheidsgraad toe voor de auteur. Hij mag niet verzanden in juridisch jargon of spitsvondigheden, de niet professionele lezer wil geboeid blijven. Steve Martini weet dat uitstekend te realiseren. Hier lees je meer over de boeken van Steve Martini.