Sweet Magnolias boeken op volgorde (van de bekende Netflix-serie)

Sweet Magnolias boeken op volgorde (van de bekende Netflix-serie)

De serie Sweet Magnolias wordt goed bekeken op Netflix. Maar wist je ook dat deze serie gebaseerd is op een boekenreeks? De Netflix-reeks is gebaseerd op de boeken van Sherryl Woods. Hier vind je de Sweet Magnolias boeken op volgorde met een korte samenvatting per deel. Voor de fans van Virgin River en Chesapeake Shores!

Waar gaat Sweet Magnolias over?

Wellicht ken je Sweet Magnolias al van Netflix. De serie gaat over drie goede vriendinnen, Maddie, Dana en Helen in het plaatsje Serenity. De naam van het plaatsje zegt natuurlijk al heel veel. De sterke band die de vriendinnen hebben, staat in de hele serie centraal. Verder hebben ze elk hun eigen problemen, maar die willen ze oplossen. Ze starten samen een luxe spa om er het beste van te maken.

Zoete magnolia’s / Sweet Magnolias boeken op volgorde

Hieronder vind je de boeken van Sweet Magnolias op volgorde.

  1. De mooiste overwinning (Originele titel: Stealing home)
  2. De beste keuze (Originele titel: A slice of heaven)
  3. Haar grootste verlangen (Originele titel: Feels like family)
  4. Een feestelijk begin (Originele titel: Welcome to Serenity)
  5. Totaal van slag (Originele titel: Home in Carolina)
  6. Belofte in de lucht (Originele titel: Sweet tea at sunrise)
  7. Een gedurfd plan (Originele titel: Honeysuckle summer)
  8. Lichtje in het donker (Originele titel: Midnight promises)
  9. Geloven in liefde (Originele titel: Catching fireflies)
  10. Geluk binnen bereik (Originele titel: Where azaleas bloom)
  11. Een heerlijk vooruitzicht (Originele titel: Swan Point)

Sweet Magnolias 1: De mooiste overwinning

In Serenity, een klein plaatsje in het zuiden van Amerika, komt de zoete geur van magnolia’s je tegemoet en gaat het leven rustig zijn gang, behalve dat van Maddie dan… Hoe had ze ooit kunnen denken dat haar huwelijk na twintig jaar stuk zou lopen – omdat haar ex zo nodig zijn jonge assistente zwanger moest maken? Gedesillusioneerd blijft ze achter met haar drie kinderen. Door al die jaren de ideale huisvrouw te zijn geweest, heeft ze niet bepaald veel werkervaring. Maar dan komen haar twee beste vriendinnen, Helen en Dana Sue, met een oplossing: ze openen samen een fitnesscentrum met spa. Zo krijgt Maddie haar zelfvertrouwen weer wat terug, en dan blijkt ook nog dat Cal, de honkbalcoach van haar oudste zoon, een oogje op haar heeft…

Sweet Magnolias 2: De beste keuze

Dana Sue kan zich er niet toe zetten om te gaan sporten. En dat terwijl ze hoognodig wat pondjes kwijt moet raken, vindt ze zelf. In haar restaurant in Serenity komt ze te vaak in de verleiding om van alles te snoepen. En nadat haar huwelijk met Ron tot haar verdriet is stukgelopen, heeft ze zich bovendien met eten getroost. Wat niet opgaat voor Annie, haar dochter. Zíj is sinds het vertrek van haar vader juist heel weinig gaan eten… Ron voelt zich vreselijk. Omdat hij zijn dochter mist, besluit hij terug te keren naar Serenity. Om Annie bij te staan nu het niet goed met haar gaat, maar misschien ook om Dana Sue weer voor zich te winnen?

Sweet Magnolias 3: Haar grootste verlangen

Helen Decatur heeft heel wat bereikt als echtscheidingsadvocate. Maar wat ze nu boven aan haar wensenlijstje heeft staan is van een heel andere aard: het moederschap. Niet het minst omdat de gelukkige vader vooralsnog onbekend is! Helen is er echter het type niet naar om rustig af te wachten. Dus neemt ze zich voor de knappe – en overtuigd kinderloze – Erik Whitney te verleiden. Dat hij geen idee heeft wat ze werkelijk van plan is, daar denkt ze later wel over na. Alleen wordt het wel heel erg ingewikkeld wanneer ze verliefd op hem wordt…

Sweet Magnolias 4: Een feestelijk begin

Met haar werk bij The Corner Spa en haar trouwe vriendinnen heeft Jeanette eindelijk het leven waar ze altijd naar heeft verlangd. Dat ze nog niet de liefde heeft gevonden, vindt ze niet erg. Juist niet, na alle verkeerde keuzes in mannen die ze in het verleden heeft gemaakt. Wat ze wel erg vindt is dat haar bazin haar dwingt mee te werken aan het jaarlijkse kerstfestival. En laat Jeanette nou een hardgrondige hekel hebben aan kerst…

Bekijk ook:  De schijfwereld van Terry Pratchett: alle boeken op volgorde

De sexy Tom McDonald brengt Jeanette danig in de war. Niet alleen laat hij duidelijk bilijken dat hij in haar geïnteresseerd is, maar hij blijkt ook nog eens een nog grotere hekel te hebben aan kerst dan zijzelf. Dat schept een band. Een band die steeds hechter wordt…

Totaal van slag Sherryl Woods Sweet Magnolias boeken

Sweet Magnolias 5: Totaal van slag

Annie Sullivan had zich haar thuiskomst in Serenity heel anders voorgesteld. Ze is nog maar net vol enthousiasme begonnen als sporttherapeut bij The Corner Spa, wanneer ze hoort dat Tyler Townsend, beroemd pitcher in de Major League, ook terug is. Hoewel Ty en zij al jaren uit elkaar zijn, is ze zijn bedrog nog niet vergeten. Dus neemt ze zich voor om ver bij hem uit de buurt te blijven. Al is dat nog niet zo makkelijk, want hij is minstens zo aantrekkelijk als toen…

Ty heeft spijt als haren op zijn hoofd van zijn stomme actie van jaren geleden, waardoor hij zijn grote liefde kwijtraakte. Toch is hij dolgelukkig met het levende resultaat van zijn gedrag van destijds, zijn driejarige zoontje, Trevor. Nu hij terug is in Serenity en Annie weer heeft ontmoet, ziet hij het ideale plaatje – Annie, Trevor én zijn gedroomde toekomst – helemaal voor zich. Maar het wordt nog een hele klus om haar te overtuigen!

Belofte in de lucht Sherryl Woods Sweet Magnolias boeken op volgorde

Sweet Magnolias 6: Belofte in de lucht

Cupido’s pijl treft Travis McDonald recht in het hart wanneer hij Sarah Price voor het eerst ziet terwijl ze aan het werk is bij Wharton’s. Tot zijn grote frustratie lijkt ze immuun voor zijn charmes. Wat moet hij doen om de aandacht van deze fascinerende vrouw te trekken? Om te beginnen zou hij haar kunnen vragen om de ochtendshow van zijn nieuwe radiozender te presenteren…

Bloedzenuwachtig wordt Sarah van de starende blik van die sexy man in Wharton’s. Sinds haar eerste ontmoeting met haar inmiddels ex-echtgenoot heeft geen man meer zo naar haar gekeken. Maar ze heeft zich niet net ontworsteld uit een rampzalig huwelijk om zich vervolgens in een nieuw onzeker liefdesavontuur te storten. Toch kan ze onmogelijk nee zeggen wanneer hij haar een baan als radio-dj aanbiedt. Hangt de liefde dan toch in de lucht?

Sweet magnolias 7 Een gedurfd plan

Sweet Magnolias 7: Een gedurfd plan

Raylene Hammond is ontzettend blij met haar beste vriendinnen, de Sweet Magnolias. Nadat ze na jaren eindelijk de moed vond om uit haar verschrikkelijke huwelijk te stappen, stonden de Magnolias voor haar klaar om haar op te vangen en een veilige haven te bieden. Maar dan ontmoet ze sheriff Carter Rollins, en ineens wankelt haar gevoel van veiligheid. Want deze man brengt haar hart in gevaar!

Carter is meteen onder de indruk van de mooie Raylene, maar hij ziet dat ze bang is om weer een man in haar leven toe te laten. Hoewel hij zijn handen vol heeft aan de opvoeding van zijn twee zusjes, neemt hij zich voor haar te helpen om stapje voor stapje het vertrouwen in de wereld terug te krijgen. En wie weet opent ze ook langzaam haar hart voor hem…

Lichtje in het donker Sherryl Woods

Sweet Magnolias 8: Lichtje in het donker

Toen alleenstaand moeder Karen Ames iets kreeg met sexy sportinstructeur Elliot Cruz, zwijmelden de Sweet Magnolias met haar mee. Want nadat haar kinderen en zij na een dramatisch huwelijk berooid achterbleven, verdiende ze beslist een flinke dosis liefde. Inmiddels is ze alweer enkele jaren gelukkig getrouwd – zelfs zo gelukkig, dat Elliot en zij hebben besloten een nieuwe telg aan hun gezin toe te voegen.

Bekijk ook:  Manuela Inusa: Valerie Lane boeken op volgorde

Maar wanneer Elliot enthousiast verkondigt dat hij een nieuwe sportschool wil beginnen, verschijnen er donkere wolken aan de horizon. Niet alleen bezorgt dat plan Karen slapeloze nachten, Elliot wil ook nog eens hun spaarpotje voor de baby daarvoor gebruiken. Karen heeft zich voorgenomen nóóit meer arm te zijn, en nu zet hij alles op het spel! Gelukkig zijn de Sweet Magnolias er nog… Kunnen zij voorkomen dat zo’n liefhebbend stel uit elkaar wordt gedreven?

Geloven in liefde Sweet Magnolias 9 Sherryl Woods

Sweet Magnolias 9: Geloven in liefde

Lerares Laura Reed en kinderarts J.C. Fullerton weten helaas uit eigen ervaring dat pesten grote gevolgen kan hebben. Nu het leven van een tiener verwoest dreigt te worden door het gedrag van haar klasgenoten, komen ze dan ook meteen in actie. Samen met de Sweet Magnolias mobiliseren ze het stadje om het meisje te beschermen – én om de duidelijke boodschap over te brengen dat pesten niet thuishoort in Serenity.

Terwijl J.C. en Laura zich vol overgave storten op het aanpakken van het probleem, bloeit er tussen hen iets moois op. Maar durven ze, beschadigd als ze zijn, te geloven in een gelukkige toekomst?

Geluk binnen bereik

Sweet Magnolias 10: Geluk binnen bereik

Lynn Morrow doet wanhopig haar best het hoofd boven water te houden. Het lukt haar elke dag maar nét om eten op tafel te krijgen voor haar twee kinderen, en dat allemaal vanwege haar egoïstische ex-man, die keer op keer zijn verplichtingen aan zijn laars lapt. Toch vindt ze het lastig hulp te accepteren, ook van haar oude vriend Mitch Franklin. Hij vindt desondanks steeds manieren om haar te helpen, en langzaamaan begint ze reikhalzend naar zijn komst uit te zien.

Aannemer Mitch is geen typische ridder op het witte paard. Na het verlies van zijn vrouw heeft hij genoeg om zich zorgen over te maken. Voor Lynn weet hij echter altijd wel tijd vrij te maken. Ze lijkt in niets meer op het zorgeloze meisje op wie hij vroeger verliefd was, en hij heeft er veel voor over om haar weer gelukkig te zien. En wie weet leidt dat wel tot iets moois…

Een heerlijk vooruitzicht laatste deel Sweet Magnolias

Sweet Magnolias 11: Een heerlijk vooruitzicht

Na de scheiding van haar bedriegende echtgenoot besluit Adelia Hernandez zich enkel nog te focussen op drie dingen: haar kinderen, hun nieuwe huis in de historische buurt Swan Point en haar werk bij een kledingboetiek in de hoofdstraat van Serenity. Alles loopt op rolletjes, en haar onafhankelijke leven als alleenstaande moeder bevalt haar uitstekend. Maar dan gooit de komst van Gabe Franklin haar plannen in de war – want ze heeft nog nooit zo’n sexy man als hij ontmoet!

Gabe Franklin is terug in zijn geboorteplaats Serenity om iets goed te maken, niet om er te blijven. Door de mooie Adelia begint hij echter te twijfelen. Misschien blijft hij tóch nog wel even hangen… Aangespoord door de Sweet Magnolias besluit hij een poging bij haar te wagen – en met succes! Al snel heeft hij een hechte band opgebouwd met haar en haar kinderen, maar kan hij zijn verleden opzijzetten en er helemaal voor gaan?

Vergelijkbaar met de Sweet Magnolias boeken

Heb je de Sweet Magnolias boeken al gelezen en ben je op zoek naar andere romans in deze stijl? Bekijk dan eens de series Virgin River of Chesapeake Shores. Deze series zijn beiden in boekvorm verkrijgbaar en te zien op Netflix.

Dit artikel bevat affiliate links. Als je hierop klikt en een bestelling plaatst, ontvangen wij een percentage, maar jij betaalt gewoon het normale bedrag voor je product. 

Geef een antwoord