De lente heeft zich aangekondigd en dat betekent ook dat het alweer bijna Pasen is. Dit jaar brengt deze leuke paashaasknuffel geen eieren, maar boeken rond… Voor onze jonge lezers! Kijk snel of er een boek voor jouw kind, kleinkind of troetelkind bij is. Doe mee met onze winactie voor april 2022 en win een leuke paashaasknuffel mét boek!
Inhoudsopgave
Hoe doe je mee?
In totaal zijn er 6 paashazen met boek om te winnen, voor elke titel is er één winnaar. Er komen dus in totaal 6 winnaars uit deze winactie. Vul het formulier hieronder in, waarin je vermeldt op welke titel jij kans wilt maken. Welk kind maak jij blij met een Paashaasknuffel en boek?

Het gaat om de volgende boeken:

- Bedtijdknuffels Polly Poes
- Leeftijd: 1 tot 6 jaar
- Kartonboekje

- Bedtijdknuffels Benny Beer
- Leeftijd: 1 tot 6 jaar
- Kartonboekje

- Het geheim van de olympische vlam, Gerard van Gemert & Jara Brugman
- Leeftijd: 6 tot 10 jaar
- AVI E5

- Wombat & Vos zoeken het gevaar
- Leeftijd: vanaf 6 jaar
- Van de maker van de Waanzinnige boomhut-boeken

- Michiel laat de poppetjes dansen – Astrid Lindgren
- Luisterboek
- Leeftijd: vanaf 9 jaar

- De avonturen van Pieter Konijn en Benjamin Wollepluis – Beatrix Potter
- Luisterboek
- Leeftijd: vanaf 3 jaar
Formulier winactie Meerlezen.nl
Deze winactie is helaas afgelopen. Hier vind je de uitslag. Houd onze website in de gaten voor nieuwe acties!
Voor wie is deze winactie?
Deze winactie is speciaal voor al onze volgers. De winactie is alleen voor adressen in Nederland en België. Winnaars krijgen persoonlijk bericht via e-mail en de voornaam van de winnaars wordt bekendgemaakt op onze website.
De winnaar wordt bepaald door een onafhankelijke lotingtool. Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd.

Tot wanneer duurt deze winactie?
Meedoen aan deze winactie kan tot woensdag 13 april 2021. Op donderdag 14 april maken we de winnaars bekend op onze blog. Volg ons op Facebook of Instagram om niets te missen. Laat vandaag nog een reactie achter en maak kans!

Rosalyn van Moorselaar is de drijvende kracht achter Meerlezen.nl. Haar wereld bestaat uit boeken. In haar kinderjaren was ze al een fervent lezer, maar al snel kwam ze ook op professioneel terrein tussen de boeken terecht. Al jong kreeg ze een baan in de bibliotheek, waarbij ze in eerste instantie vooral boeken innam en sorteerde, maar later veel meer een adviserende rol kreeg. Het talent om titels te adviseren op basis van gelezen boeken zet ze nu graag in voor Meerlezen.nl. Het schrijven voor Meerlezen.nl is voor haar hobbymatig, in het dagelijks leven is ze… boekvertaler!
Hier thuis draait het allemaal om beren momenteel. Dus zetten wij in op Benny Beer
Wat een leuke actie! Het lijken me stuk voor stuk leuke boeken. Veel succes met de organisatie!