Boeken op genre / Historische romans / Leestips

Boeken Rachel Hore, voor de liefhebbers van Santa Montefiore en Kate Morton

Geplaatst op:

Rachel Hore is een schrijfster die vaak vergeleken wordt met schrijfsters als Santa Montefiore, Kate Morton en Ruth Druart. Haar boeken spelen zich vaak (deels) in het verleden af en kennen een po√ętische verteltrant. De verhalende stijl zuigt je al snel helemaal in het boek. Zeker een aanrader voor liefhebbers van historische romans met een feelgood-tintje.